top of page
ЕЛЕКТРОННІ АРХІВИ КНИГ ВІДКРИТОГО ДОСТУПУ

Електронна бібліотека навчальних матеріалів для студентів за різними галузями знань.

Електронна бібліотека навчальних матеріалів для студентів за різними галузями знань.

Музична бібліотека видавництва Т. Сороки, містить близько 250 великих і малих музичних творів.

Проєкт «Нотна біблітека» — це комплекс сайтів, що надають вільний доступ до нотних видань.

Ресурс присвячен проблемам розвитку туризму в світі та на Україні

Безкоштовний веб-ресурс, з якого можна завантажити книги, документи, лекції, технічні документи. Ресурс містить посилання на більш ніж 1780 електронних книг, перерахованих у 392 категоріях

Відкритий (безкоштовний) ресурс, який пропонує колекцію книг (6000) та підручників (170+), фільми (675) та аудіо книги (550), онлайн курси провідних університетів світу, мовні уроки та бізнес-курси.

Ресурс дає доступ до метаданих та повних текстів книг академічних видавництв у відкритому доступі в мережі Інтернет. Здійснювати пошук книг за параметрами: назва книги, автор, ключові слова, анотації до книг, видавець, ISSN/ISBN тощо.

Міжнародний відкритий електронний архів в галузі бібліотечної справи та інформаційних дисциплін. Включає більше 14 тис. документів та команду редакторів-добровольців з 30 країн світу. Підтримує 22 мови. 

Безкоштовна електронна бібліотека класичної української та зарубіжної літератури

Електронний інтегрований ресурс Національної бібліотеки України ім. Ярослава Мудрого, в якій документи зберігаються і можуть використовуватися в машиночитаній ("електронній") формі, програмними засобами забезпечується єдиний інтерфейс доступу з однієї точки до електронних документів, що містять тексти і зображення. 

База із мистецтва та архітектури, створена Німецьким документаційним центром з історії мистецтва – Фотоархівом у Марбурзі (Deutsches Dokumentationszentrum für Kunstgeschichte - Bildarchiv Foto Marburg). Містить понад 2 млн. описаних фотографій та малюнків.

Європейська електронна бібліотека, загальноєвропейський портал для доступу до культурного надбання у цифровому вигляді із фондів бібліотек (не лише національних), а також архівів та музеїв Європи.

Світова електронна бібліотека книг.

 Електронна бібліотека книг різноманітної тематики, різних жанрів.

Онлайн бібліотека навчальних посібників, книг, науково-популярних видань

bottom of page